V24A28H400BL2
Partnumber:
V24A28H400BL2
Manufacturer:
VICOR CORPORATION
products.category:
MODULES
Availability:
1179 in stock
SKU:
V24A28H400BL2
Package
MODULE DC-DC 24VIN 1-OUT 28V 14.29A 400W 9-PIN BRICK