V24A48M400BL
Partnumber:
V24A48M400BL
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 1-OUT 48V 8.34A 400W Screw Mount/Through Hole 9-Pin Full-Brick