V24C12T100B
Partnumber:
V24C12T100B
Manufacturer:
Vicor
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 8.33A 100W Medical 7-Pin Quarter-Brick