V24C12T100BL2
Partnumber:
V24C12T100BL2
Availability:
1150 in stock
SKU:
V24C12T100BL2
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 8.33A 100W 7-Pin Quarter-Brick