V24C15C100BG3
Partnumber:
V24C15C100BG3
Manufacturer:
Vicor
products.category:
MODULES
Availability:
761 in stock
SKU:
V24C15C100BG3
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 15V 6.67A 100W 7-Pin Quarter-Brick