V24C15H100BN2
Partnumber:
V24C15H100BN2
Availability:
852000 in stock
SKU:
V24C15H100BN2
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 15V 6.67A 100W Medical 7-Pin Quarter-Brick