V24C24C100BL
Partnumber:
V24C24C100BL
Manufacturer:
VICOR CORPORATION
products.category:
MODULES
Availability:
1774 in stock
SKU:
V24C24C100BL
Package
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W