V24C24M100BL2
Partnumber:
V24C24M100BL2
Manufacturer:
Vicor
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 24V 4.17A 100W 7-Pin Quarter-Brick