V24C24T100BL
Partnumber:
V24C24T100BL
Manufacturer:
VICOR
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 24V 4.17A 100W Medical 7-Pin Quarter-Brick