Partnumber: V24C24T100BL2
Manufacturer: Vicor
products.category: MODULES
Availability: 1202 in stock
SKU: V24C24T100BL2
decrease increase
Package Module DC-DC 24VIN 1-OUT 24V 4.17A 100W 7-Pin Quarter-Brick