V24C24T100BL3
Partnumber:
V24C24T100BL3
Manufacturer:
Vicor Corporation
Availability:
135900 in stock
SKU:
V24C24T100BL3
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 24V 4.17A 100W Medical 7-Pin Quarter-Brick