V24C5C50BL
Partnumber:
V24C5C50BL
Manufacturer:
VICOR CORPORATION
products.category:
MODULES
Availability:
2000 in stock
SKU:
V24C5C50BL
Package
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W