V24C5M100BL
Partnumber:
V24C5M100BL
Manufacturer:
Vicor
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 20A 100W Medical 7-Pin Quarter-Brick