Partnumber: V275LA40AP
Manufacturer: Littelfuse
products.category: C/R/E
Availability: 956000 in stock
SKU: V275LA40AP
decrease increase
Package Var MOV 275VAC/369VDC 6500A 473V Thru-Hole Radial Bulk