V28B24M150BL2
Partnumber:
V28B24M150BL2
Manufacturer:
Vicor
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 24V 6.25A 150W 9-Pin Half-Brick