V28B28H150BL
Partnumber:
V28B28H150BL
Manufacturer:
Vicor
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 28V 5.36A 150W 9-Pin Half-Brick