V28B48T150BG
Partnumber:
V28B48T150BG
Manufacturer:
VICOR
products.category:
MODULES
Availability:
100000 in stock
Package
DC DC CONVERTER 48V 150W Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 9V - 36V Input