V28C5M50BL
Partnumber:
V28C5M50BL
Manufacturer:
Vicor
products.category:
MODULES
Availability:
100000 in stock
Package
Module DC-DC 28VIN 1-OUT 5V 10A 50W 7-Pin Quarter-Brick