V28C5T50BL
Partnumber:
V28C5T50BL
Manufacturer:
Vicor
products.category:
MODULES
Availability:
5080000 in stock
SKU:
V28C5T50BL3
Package
Module DC-DC 28VIN 1-OUT 5V 10A 50W 7-Pin Quarter-Brick