V300A12M400BL
Partnumber:
V300A12M400BL
Manufacturer:
Vicor
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 300VIN 1-OUT 12V 33.3A 400W Medical 9-Pin Brick