V300A48M500AL3
Partnumber:
V300A48M500AL3
Manufacturer:
Vicor
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 300VIN 1-OUT 48V 13.7A 500W 9-Pin Brick