V300A5T400BL
Partnumber:
V300A5T400BL
Manufacturer:
Vicor
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 300VIN 1-OUT 5V 80A 400W 9-Pin Brick