Partnumber: V300B12C250BL
Manufacturer: Vicor
products.category: MODULES
Availability: 640000 in stock
SKU: V300B12C250BL
decrease increase
Package Module DC-DC 300VIN 1-OUT 12V 20.83A 250W 9-Pin Half-Brick