V300B48T250BL3
Partnumber:
V300B48T250BL3
Manufacturer:
VICOR
products.category:
MODULES
Availability:
100000 in stock
Package
Module DC-DC 300VIN 1-OUT 48V 5.21A 250W Medical 9-Pin Half-Brick