V300C12T150BL2
Partnumber:
V300C12T150BL2
Manufacturer:
Vicor
products.category:
MODULES
Availability:
768 in stock
SKU:
V300C12T150BL2
Package
Module DC-DC 300VIN 1-OUT 12V 12.5A 150W 7-Pin Quarter-Brick