V300C28H150BN2
Partnumber:
V300C28H150BN2
Availability:
472000 in stock
SKU:
V300C28H150BN2
Package
Module DC-DC 300VIN 1-OUT 28V 5.36A 150W 7-Pin Quarter-Brick