V300C28H75BL3
Partnumber:
V300C28H75BL3
Manufacturer:
Vicor
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 300VIN 1-OUT 28V 2.68A 75W 7-Pin Quarter-Brick