V36SE12004NMFA
Partnumber:
V36SE12004NMFA
Manufacturer:
Delta Electronics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 1-OUT 12V 4.2A 8-Pin 1/16-Brick