V375A12C600BN
Partnumber:
V375A12C600BN
Manufacturer:
Vicor
products.category:
MODULES
Availability:
166200 in stock
SKU:
V375A12C600BN
Package
Module DC-DC 375VIN 1-OUT 12V 50A 600W 9-Pin Brick