V375A48E600BG
Partnumber:
V375A48E600BG
Manufacturer:
Vicor
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 375VIN 1-OUT 48V 12.5A 600W Medical 9-Pin Brick