V375A48T600BN3
Partnumber:
V375A48T600BN3
Manufacturer:
Vicor
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 375VIN 1-OUT 48V 12.5A 600W Medical 9-Pin Brick