V375B24C200BL
Partnumber:
V375B24C200BL
Manufacturer:
VICOR
products.category:
MODULES
Availability:
100000 in stock
Package
Module DC-DC 375VIN 1-OUT 24V 8.33A 200W Medical 9-Pin Half-Brick