V375B24C300BG2
Partnumber:
V375B24C300BG2
products.category:
others
Availability:
398 in stock
SKU:
V375B24C300BG2
Package
Module DC-DC 375VIN 1-OUT 24V 12.5A 300W Medical 9-Pin Half-Brick