V375C24T150AL
Partnumber:
V375C24T150AL
Manufacturer:
Vicor
Availability:
1000 in stock
SKU:
V375C24T150AL
Package
Module DC-DC 375VIN 1-OUT 24V 8.13A 150W 7-Pin Quarter-Brick