V375C24T150BG
Partnumber:
V375C24T150BG
Manufacturer:
VICOR CORPORATION
Availability:
699000 in stock
SKU:
V375C24T150BG
Package
MODULE DC-DC 375VIN 1-OUT 24V 6.25A 150W 7-PIN QUARTER-BRICK