V375C28T150BL2
Partnumber:
V375C28T150BL2
products.category:
MODULES
Availability:
738000 in stock
SKU:
V375C28T150BL2
Package
Module DC-DC 375VIN 1-OUT 28V 5.36A 150W 7-Pin Quarter-Brick