V40DL45BP-M3/I
Partnumber:
V40DL45BP-M3/I
Manufacturer:
Vishay
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Schottky 45V 40A 3-Pin(3+Tab) SMPD T/R