V8PAN50-M3/I
Partnumber:
V8PAN50-M3/I
Manufacturer:
Vishay
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Schottky 50V 8A 2-Pin SMPA T/R