VAMV1009AA-100MM2
Partnumber:
VAMV1009AA-100MM2
Manufacturer:
CYNTEC
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Power Choke 10uH 20% 100KHz Metal Dust 5.2A 0.022Ohm DCR Automotive T/R