VBO40-08NO6
Partnumber:
VBO40-08NO6
Manufacturer:
IXYS
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Bridge Diode Single 800V 40A 4-Pin SOT-227B