VC0603K300R020
Partnumber:
VC0603K300R020
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Var MLV 20VAC/26VDC 30A 33V 0603 SMD Automotive T/R