VCC1-1537-114M285000
Partnumber:
VCC1-1537-114M285000
Manufacturer:
Microchip Technology
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 114.285MHz ±25ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R