VCHA105D-4R7MS6
Partnumber:
VCHA105D-4R7MS6
Manufacturer:
Cyntec
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Power Choke 4.7uH 20% 100KHz Metal Dust 13A 0.01Ohm DCR 4040 Automotive T/R