VCMT104T-470MN5
Partnumber:
VCMT104T-470MN5
Manufacturer:
Cyntec
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Power Choke 47uH 20% 100KHz Metal Dust 3A 0.188Ohm DCR 4040 Automotive T/R