VCMT136E-150MN5
Partnumber:
VCMT136E-150MN5
Manufacturer:
Cyntec
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Power Choke 15uH 20% 100KHz Metal Dust 8.5A 0.0282Ohm DCR Automotive T/R