VCTA25201B-R47MS6
Partnumber:
VCTA25201B-R47MS6
Manufacturer:
Cyntec
Availability:
10000 in stock
Package
Power Choke 0.47uH 20% 1MHz Metal Dust 4A 0.026Ohm DCR 1008 Automotive