VDRS10P320BSE
Partnumber:
VDRS10P320BSE
Manufacturer:
VISHAY SEMICONDUCTORS
products.category:
others
Availability:
1290 in stock
SKU:
VDRS10P320BSE
Package
VAR MOV 320VAC/420VDC 2500A 510V RADIAL BULK