VHB100W-Q24-S15
Partnumber:
VHB100W-Q24-S15
Manufacturer:
CUI Inc
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
15 Vdc, 6.7 A, 100 W, 9~36 Vdc Input Range