VHB200W-Q24-S28
Partnumber:
VHB200W-Q24-S28
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 28V 7.1A 200W 9-Pin Half-Brick