VHB75W-Q24-S12
Partnumber:
VHB75W-Q24-S12
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1737 in stock
SKU:
VHB75W-Q24-S12
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 6.25A 75W 9-Pin Half-Brick